چاپ        ارسال به دوست

کارگاه نرم افزار مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
به همت معاونت پژوهشی دانشگاه:

کارگاه یک روزه ی نرم افزار مدیریت منابع و مرجع Refrences-endnote برگزار شد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

- در راستای توانمند سازی اعضای هیئت علمی و پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی استان ک.ب در تاریخ 14/4/96 در سالن جلسات معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه ،کارگاه یک روزه آموزش نرم افزار های مدیریت منابع و مرجع Refrences-endnote برگزار گردید.

- مجوز این کارگاه تخصصی در جلسه شورای پژوهشی دانشگاه در تاریخ 12/2/96 مصوب و بر اساس نامه شماره 404/704 مورخ10/4/96 دکتر پیام کبیری رئیس مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور صادر گردید.

- این کارگاه با حضور  بیست نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه در تاریخ 14/4/96 در سالن اجتماعات معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه برگزار گردید.مدرس این کارگاه جناب آقای دکتر محمد ملک زاده عضو هیئت علمی دانشگاه بوده است.

- هدف کلی این کارگاه ظرفیت سازی building capacity پژوهش های سلامت می باشد. هدف کمی این کارگاه برای افزایش تعداد محققان علوم پزشکی ایران با شاخص h معادل 15 وبالا بر اساس scopus  بوده و جزو برنامه تدوین عملیاتی دانشگاه در سال 96 می باشد.

- این کارگاه توسط مرکز توسعه ،هماهنگی و ارزیابی دانشگاه علوم پزشکی برگزار گردید و گواهی حضور برای شرکت کنندگان و مدرسین در همان روز صادر و تحویل گردید.

توجه: در ضمن به اطلاع می رساند که ظرفیت کارگاه محدود ( 15 نفر) می باشد.

 

تصاویر کارگاه

کارگاه Endnote

کارگاه Endnote

کارگاه Endnote


٢٢:١١ - يکشنبه ١١ تير ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٥٢١    /    تعداد نمایش : ٣٦٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
Sidebar